'Cop zhgarravinë', Roza Lati i bën të papriturën gruas së martuar: Me atë gojë puth...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 13-09-2018 'Cop zhgarravinë', Roza Lati i bën të papriturën gruas së martuar: Me atë gojë puth... Roza Lati

Tashmë sherret në rrjetet sociale mes fansave dhe personazheve të njohur janë bërë të zakonshme.

Së fundmi në një debat të tillë është përfshirë Roza Lati e cila ka marrë disa kritika për një set fotografik që ka reailzuar këto ditë.

Një nga fanset e ka ofenduar keq.

“Sa kot një cop zhgarravin do të bej Divën një pëllëmbë sipër tokes, nuk je ti për këto lloj fotosh, cfarë do tregosh, edhe gjyshja ime ka linja më të bukura se ti mendjemadhe dhe pordhace”, i shkruan ajo.

Por Roza nuk kaë ndenjur duarkryq, pasi i postoi disa foto në Instagram.

“Me atë gojë të pisët e puth gocën dhe burrin? O Zot jepi këtyre që hajnë mbeturina ushqimore trupore kot. Grua e martuar me fëmijë, me katandi rri shan nëpër komente, e paedukatë”, i është përgjigjur Roza.

-640-0-5b991644102ea (1).jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjiko dhe Elita martohen së shpejti, zbulohet vendi përrallor ku do bëhet ceremonia e dasmës (FOTOT)
E pabesueshme/ Kjo grua e suksesshme shqiptare nuk ndjek askënd, edhe pse e ndjekin me mijëra »
Article Logic
Execution time: 0.0050070285797119
array(1) { ["section"]=> string(86) "cop-zhgarravine-roza-lati-i-ben-te-paprituren-gruas-se-martuar-me-ate-goje-puth-134190" }