“Copë m*ti, drogaxhi”, djali i pasur i Tiranës s’përmbahet në emision ndaj gazetarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 21-02-2017 “Copë m*ti, drogaxhi”, djali i pasur i Tiranës s’përmbahet në emision ndaj gazetarit

I njohur si “Richboy” apo “Insta Boy”, djali i ish-guvernatorit të BSH, Ardian Fullani, Erik Fullani nuk është përmbajtur ndaj gazetarit Bledi Mane.

Teksa ishte në emosionin e Roza latit, i ftuar special, Erik Fullani ka paraqitur anën tjetër, të tij, larg luksit që reflekton në rrjetet sociale; si një djalë i thjeshtë dhe i gatshëm për të ndihmuar të varfërit. Por kur është pyetur për personin që s’duron dot, thjesht nuk është përmbajtur.

“Quhet Bledi Mane dhe është një copë muti, një drogaxhi që jeton për një pjatë supë”, ka deklaruar djali i Fullanit që siç duket ka mllef ndaj gazetarit që shpesh ka bërë objekt të shkrimeve të tij, ish guvernatorin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021304130554199
array(1) { ["section"]=> string(86) "cope-m-ti-drogaxhi-djali-i-pasur-i-tiranes-s-permbahet-ne-emision-ndaj-gazetarit-69407" }