Cozman reagon pas vendimit të Gjykatës dhe lajmeve në media

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:04 17-04-2016 Cozman reagon pas vendimit të Gjykatës dhe lajmeve në media

Këngëtari Ylber Abdullahu, i njohur me ermine  tij të artit Cozman, ka reaguar pas vendimit të gjykatës për ta lënë të lirë me kusht, pas përfitimit të uljes me 1/3 e dënimit, dhe përhapjen e lajmit në media.

Cozman shkruan se “është më i lirë se kurrë”, ndërsa kritikon ato media që kanë përdorur një farë loje fjalësh për ta paraqitur lajmin e vendimit të gjykatës të ngjajë se këngëtari ishte dënuar me 5 vite burg.

“Kërkoj përgjegjësi edhe respekt nga mediat, e i falënderoj ato që janë korrekte. Unë jom ma i lirë se kurrë, vendimin lexojeni drejt.

Jom i lirë, edhe ndihem plotësisht i pafajshëm. Kom fol qa kom pas për këtë çështje. Mos u ndikoni prej titujve bombastik të portaleve. Shihemi n’koncerte”, shkruan Cozman.

c_1460899123-6644056.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026870012283325
array(1) { ["section"]=> string(65) "cozman-reagon-pas-vendimit-te-gjykates-dhe-lajmeve-ne-media-37915" }