Cozman ribashkohet me Shqipet e Londrës, ‘harron’ Babastars

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:56 12-10-2018 Cozman ribashkohet me Shqipet e Londrës, ‘harron’ Babastars Nga klipi i \"Gango\"

Cozman është një nga reperat më të pëlqyer dhe që gjithmonë godet me projektet e tij.

Ditën e sotme, reperi ka publikuar duetin më të ri “Gango”,  i cili pritet të korrë shumë sukses, por këtë herë jo me “çunat” e Babastars por me grupin e vjetër, Shqipet e Londrës.

Në klipin e xhiruar në Londër me Stealth dhe Vinz të grupit Hellalbanianz, Cozman mesa duket po tenton të futet dhe në tregun ndërkombëtar.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin: Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen
Transformohet Tayna, habit me pamjen e re »
Article Logic
Execution time: 0.020030975341797
array(1) { ["section"]=> string(63) "cozman-ribashkohet-me-shqipet-e-londres-harron-babastars-137586" }