CR7 godet në shenjë, ja e dashura e re e yllit të futbollit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:13 02-08-2016

Duket se këtë herë ylli i futbollit Cristiano Ronaldo, ka “qëlluar’ në shenjë.

CR7 është fotografuar në Miami me një bjonde seksi. Dhe është fjala për bjonden e Instagramit Cassandre Davis.

Shikoni përmes kësaj videoje si stërvitet ajo ndërkohë!

cr7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01842999458313
array(1) { ["section"]=> string(70) "cr7-godet-ne-shenje-ja-e-dashura-e-re-e-yllit-te-futbollit-video-48452" }