Cristiano flet si bardhezi: Ja pse zgjodha Juventus-in

Publikuar tek: sport, më 17:43 16-07-2018 Cristiano flet si bardhezi: Ja pse zgjodha Juventus-in Ronaldo

Cristiano Ronaldo po prezantohet si një lojtari i Juventus dhe i pyetur nga gazetarët ka thënë se Juventusi është skuadra më e mirë në Itali, prandaj ka vendosur të vazhdojë karrierën në këtë skuadër.

“Juventus është një nga klubet më të mira në botë. Miqtë e mi, dhe kolegët më thanë që ky është një klub shumë i mirë për të ardhmen. Juventus është skuadra më e mirë në Itali dhe ka një trajner të mirë dhe shumë menaxherë shumë të mirë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transferimi i Ronaldo-s, reagon ish-presidenti madrilen
Ka përfunduar rivaliteti me Messi-n? Cristiano Ronaldo jep përgjigjen e tij »
Article Logic
Execution time: 0.025702953338623
array(1) { ["section"]=> string(60) "cristiano-flet-si-bardhezi-ja-pse-zgjodha-juventus-in-128101" }