Cristiano Ronaldo baba i përkushtuar, ndihmon të birin të bëjë detyrat (Foto)

Publikuar tek: sport, më 21:38 15-09-2016 Cristiano Ronaldo baba i përkushtuar, ndihmon të birin të bëjë detyrat (Foto)

Superfutbollisti Cristiano Ronaldo nuk është vetëm futbollist i talentuar, por edhe baba mjaft i përkushtuar.

Ai ka publikuar një foto me të birin teksa e ndihmon të bëjë detyrat e shtëpisë.

“Detyra shtëpie me djalin tim” shkruan futbollisti.

 cristiano.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armando Sadiku shënon golin e parë në Europa League, dhe është super-gol (Video)
“Topi i Artë” jo më kompetencë e FIFA-s, çmimi i rikthehet revistës franceze »
Article Logic
Execution time: 0.018611907958984
array(1) { ["section"]=> string(80) "cristiano-ronaldo-baba-i-perkushtuar-ndihmon-te-birin-te-beje-detyrat-foto-53054" }