Cristiano Ronaldo pranon përdhunimin e modeles: Më provokoi e më kapi k****, i kërkova falje pasi mbarova

Publikuar tek: sport, më 21:41 01-12-2018 Cristiano Ronaldo pranon përdhunimin e modeles: Më provokoi e më kapi k****, i kërkova falje pasi mbarova

Futbollisti Christiano Ronaldo kohët e fundit është përfolur shumë nga mediat e ndryshme për shkak të akuzave për përdhunimin e një 35 vjeçareje.

Kathryn Mayorga është vajza që ngriti akuzë për futbollistin e Juventusit. Por të vërtetën e ka zbuluar gazeta gjermane “Der Spiegel”, e cila shkruan  se ka ekskluzivisht dokumentet që përmbajnë një pyetësor ku ylli i Juventus-it, ka pranuar se amerikania  Mayorga, i ka thënë jo disa herë gjatë aktit seksual në Hotels Palms Place gjatë qershorit të vitit 2009.

Sipas tij, Kathryn kishte dëshirë, por bënte të vështirën. Ajo kishte thjesht siklet sepse ishte hera e parë që po takoheshin dhe kishin pse kryenin marrëdhënie që atë ditë.

Mësohet se Ronaldo i është përgjigjur avokatit gjatë seancën gjyqësore : “Ajo tha se nuk ishte e denjë të bënte seks, pasi sapo ishin takuar. Por prapëseprapë më kapi k****. Ia bëra nga anash. Ajo u bë vetë gati. Po qëndronte shtrirë në anësore, në krevat dhe unë hyra nga mbrapa. Ishte e vështirë. Nuk ndryshuam pozicion. Pesë/shtatë minuta. Ajo tha se nuk donte, por e ishte e gatshme. Gjatë gjithë kohës ishte e vështirë, por akti nuk zgjati shumë. Mbase mund të ketë marrë ca të nxira kur e kapa”.

Më pas futbollisti tregon se çfarë ndodhi pas përfundimit të aktit.

“Ajo nuk donte të ma jepte, por ma bëri duke përdorur dorën. Ajo vazhdonte të thoshte jo, nuk jam si të tjerat. Unë kërkova falje më mbrapa. ‘Ore idiot, më përdhunove, nuk jam si të tjerat,’ më thoshte. Unë i kërkova sërish falje”, përfundon deklaratën Ronaldo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Derbi Partizani-Tirana, reagon Olsi Rama: E merituam fitoren, nuk merrem me episode
»
Article Logic
Execution time: 0.022349119186401
array(1) { ["section"]=> string(106) "cristiano-ronaldo-pranon-perdhunimin-e-modeles-me-provokoi-e-me-kapi-k-i-kerkova-falje-pasi-mbarova-143599" }