Cristiano Ronaldo shton koleksionin e makinave, thyen rrjetin me 'Bugatti Veyron' e ri (Foto)

Publikuar tek: sport, më 09:06 22-02-2017 Cristiano Ronaldo shton koleksionin e makinave, thyen rrjetin me 'Bugatti Veyron' e ri (Foto)

Sulmuesi portugez i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo ka shtuar koleksionin e tij të makinave luksoze.

 

Ai ka blerë së fundmi një Bugatti Veyron të zi, që kushton rreth 2 milionë euro.

Fituesi i Topit të Artë ka pozuar me makinën e re te hyrja e shtëpisë së tij dhe fotoja e postuar në Twitter ka arritur mbi 6000 “retweet” brenda një ore. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trajneri i Partizanit e konfirmon: Alban Hoxha të luajë titullar ndaj Italisë, më pas largohet për një eksperiencë të re
Kuqezinjtë me fanellë të re, si ndryshon uniforma e kombëtares: Nga shqiponja tek puplat e shqiponjës (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.022678136825562
array(1) { ["section"]=> string(94) "cristiano-ronaldo-shton-koleksionin-e-makinave-thyen-rrjetin-me-bugatti-veyron-e-ri-foto-69523" }