Çudit aktorja shqiptare, këmbëzbathur në emision: Po vrisja mendjen për një palë TAKA por...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 16-04-2018 Çudit aktorja shqiptare, këmbëzbathur në emision: Po vrisja mendjen për një palë TAKA por... Rudina Xhunga

Ajo është mjaft e njohur për publikun shqiptar, sidomos pas rolit të gruas në emisionin e Elvis Pupës në “M’fal për shprehjen”, ndërsa kësaj here Egla Ceno na ka çuditur të gjithëve me paraqitjen e saj në “Rudina”.

 

Egla është shfaqur e veshur me një fustan pranveror, por pa këpucë gjë që ka tërhequr vëmnedjen e të gjithë publikut, që kanë shpërthyer në të qeshura.

Po vrisja mendjen të vishja një palë taka, por të kam parë gjithnjë në televizor dhe je “kilometrike” dhe thashë: Sado që të vesh taka prapë… dhe erdha zbathur”, ka thënë aktorja e humorit, duke treguar se me këtë veprim ka dashur të vlerësojë figurën e Rudinës.

hh_1523893996-2763156.jpgw1_1523894008-6060244.jpghjjjj_1523893991-1404132.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “E kemi akrobat çunin”, Rezarta Shkurta poston foton e 'anëtarit' më të ri në familje
E papritur, grabitet Elvana Gjata »
Article Logic
Execution time: 0.019922971725464
array(1) { ["section"]=> string(94) "cudit-aktorja-shqiptare-kembezbathur-ne-emision-po-vrisja-mendjen-per-nje-pale-taka-por-117104" }