Dafina ndryshon sërish “look”, duket magjepsëse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 02-08-2016 Dafina ndryshon sërish “look”, duket magjepsëse (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër yjet e skenës shqiptare që ka fansa në të gjitha trevat e Shqipërisë, por jo vetëm.

Jemi mësuar ta shohim Dafin me risi të reja, dhe tashmë këngëtarja ka ndryshuar sërish modelin e flokëve.

Herën e fundit flokët i pati me bishtaleca, dhe ngjante pakëz me e egër, ndërsa me modelin e ri duket shumë më rinore dhe e ëmbël.

Ajo ka marrë menjëherë komente të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

dafina_zeqiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025139093399048
array(1) { ["section"]=> string(55) "dafina-ndryshon-serish-look-duket-magjepsese-foto-48542" }