Dafina Zeqiri e sëmurë, poston foto duke marrë serum

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:34 25-08-2015 Dafina Zeqiri e sëmurë, poston foto duke marrë serum Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se nuk ndjehet mirë.

Ajo ka postuar në Snapchat foto ku shihet teksa merr serum në kushtet e shtëpisë.

Shkak për gjendjen e Dafinës mund të jetë bërë edhe lodhja e këtyre ditëve pas koncerteve të shumta anë e mbanë Shqipërisë. 

Megjithatë ka komentues të shumtë në rrjetet sociale që e këshillojnë këngëtaren të ushqehet më mirë dhe mos jetë kaq e dobët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028280973434448
array(1) { ["section"]=> string(57) "dafina-zeqiri-e-semure-poston-foto-duke-marre-serum-19113" }