Dafina Zeqiri, ja tatutazhi i ri që ka bërë në gjoks, në Tiranë për një klip të ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 16-06-2015 Dafina Zeqiri, ja tatutazhi i ri që ka bërë në gjoks, në Tiranë për një klip të ri Dafina Zeqiri dhe tatuazhi me simbol gjeometrik qe ka bere kengetarja

Dafina Zeqiri, gjendet këto ditë në Tiranë për të realizuar një klip të ri me Max Production. Por ndërkohë, Dafina, sipas fotove që shfaq, prive.al ka zgjedhur të ketë një tjetër tatuazh në gjoks. 

Nuk dihet nëse këngëtarja e ka bërë tatuazhin e ri në funkson të klipit të ri që kërkon të realizojë në Tiranë, por nëpërmjet një simboli gjeometrik ka dashur të thotë dicka. Ende vetë Dafina nuk ka treguar për fansat e saj se çfarë është.

Dafina është ndër të vetmet këngëtare që rrallëherë e shuan heshtjen për median. Më shumë sesa fjalët, Dafi, vazhdon të flasë me këgën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067429542541504
array(1) { ["section"]=> string(86) "dafina-zeqiri-ja-tatutazhi-i-ri-qe-ka-bere-ne-gjoks-ne-tirane-per-nje-klip-te-ri-13727" }