Dafina Zeqiri kërkon falje publike: Më vjen keq që s’munda të… (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:12 12-01-2019 Dafina Zeqiri kërkon falje publike: Më vjen keq që s’munda të… (FOTO)

Gjatë  mbrëmjes së djeshme, Dafina Zeqiri ka qenë në një nga lokalet e natës në Tiranë për të kënduar për fansat e saj.

Mirëpo asaj i është dashur të largohet shpejt nga skena dhe nuk ka qëndruar për t`u fotografuar me adhuruesit e saj.

Për këtë, ajo ka kërkuar falje publikisht në profilin e saj në Instastory, ku edhe shpjegon arsyen pse është larguar.

‘Tirana faleminderit shumë! Dhe më vjen keq që s’munda të qëndroja për të dalë në foto. Më duhej që të nisesha menjëherë për në Aeroportin e Prishtinës. Ju përqafoj të gjithëve ju që keni qenë prezentë, ju dua!’, shkruan Dafina.

dafi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038816213607788
array(1) { ["section"]=> string(72) "dafina-zeqiri-kerkon-falje-publike-me-vjen-keq-qe-s-munda-te-foto-148555" }