Dafina Zeqiri ndryshon look, shikoni si duket

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:47 25-07-2016 Dafina Zeqiri ndryshon look, shikoni si duket

Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër artistet që guxon të eksperimentojë, si me flokët ashtu edhe me veshjen.

Ajo vazhdimisht freskon pamjen dhe di gjithmonë si të tërheqë vëmendje.

Këtë herë Dafina ka ndryshuar ngjyrën dhe ka prerë baluke, fotot i ka publikuar vetë këngëtarja dhe mjaft fansa e kanë komplimentuar look-un e saj të ri.

dafina2.jpg

dafina1.jpg

dafina.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12056303024292
array(1) { ["section"]=> string(50) "dafina-zeqiri-ndryshon-look-shikoni-si-duket-47684" }