Dafina Zeqiri në krahët e Dua Lipës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:36 06-05-2016 Dafina Zeqiri në krahët e Dua Lipës

Këngëtaret kosovare Dafina Zeqiri dhe Dua Lipa janë bërë bashkë në New York dhe duket se kanë kaluar mirë nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Dafina ka publikuar një foto teksa shihet në krahët e Duas me sy të mbyllur dhe të përqafuara.

Ata kanë festuar bashkë në një lokal nate në New York.

“Motër gjaku” shkruan Dafina.

dafi_dua.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026623964309692
array(1) { ["section"]=> string(41) "dafina-zeqiri-ne-krahet-e-dua-lipes-39645" }