Dafina Zeqiri shkruan për Dua Lipën, ylli botëror ia kthen kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 03-08-2016 Dafina Zeqiri shkruan për Dua Lipën, ylli botëror ia kthen kështu

Mbretëresha e pop-it shqiptar Dafina Zeqiri është shprehur me superlativa për yllin me famë ndërkombëtare Dua Lipa, në Shqipëri.

Por jo vetëm kaq, Dafit i kanë rrjedhur lot për faktin që Dua ishte e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon si dhe për të gjitha sukseset e arritura deri tani. Dhe këtë e ka thënë publikisht për ndjekësit e saj në IG.

Pas këtij postimi të dedikuar Dua i ka kthyer menjëherë përgjigje Dafit duke e falenderuar shumë për mbështetjen.

dafi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023947954177856
array(1) { ["section"]=> string(70) "dafina-zeqiri-shkruan-per-dua-lipen-ylli-boteror-ia-kthen-keshtu-48608" }