Dafina Zeqiri zbulon ëndërrën e saj të fëmijërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:09 08-11-2016 Dafina Zeqiri zbulon ëndërrën e saj të fëmijërisë

Dafina Zeqiri është ndër vajzat e cila gëzon sukses të plotë, por që e vogël ajo ka patur një ëndërr.  

Dafina, e ka pranuar se kur ka qenë e vogël, ëndrra e saj më e madhe ishte që të bëhej një Vip botëror, sikurse secili krijues tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja talentin për të kënduar e ka trashëguar nga nëna e saj, Melihatja, që dikur ka qenë këngëtare tejet e njohur dhe e dashur. Këngëtarja prej vitesh po provon të hedh hapa në industrinë e muzikës ndërkombëtare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033857107162476
array(1) { ["section"]=> string(55) "dafina-zeqiri-zbulon-enderren-e-saj-te-femijerise-58731" }