Dakota e “50 Shades of Grey” pranon se ka vjedhur të brendshmet, s'pranon t'ja kthejë produksionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 25-03-2015 Dakota e “50 Shades of Grey” pranon se ka vjedhur të brendshmet, s'pranon t'ja kthejë produksionit Aktorja Dakota Johnson

Aktorja kryesore e filmit të momentit “50 Shades of Grey”, Dakota Johnson ka pranuar në faqen e saj zyrtare Twitter që ka vjedhur shumicën e të brendshmeve që janë përdorur gjatë xhirimeve të filmit.

“Vodha shumicën e të brendshmeve. Ato ishin të rehatshme. Janë në papafingon time të mbuluara nga pluhuri”, shprehet Dakota në Twitter.

Aktorja ka deklaruar që nuk dëshiron që prindërit e saj Melanie Griffith dhe Don Johnson , apo shokët e vëllait të saj me të cilët është rritur, të shikojnë filmin “50 Shades of Grey” pasi është i papërshtatshëm, ndërkohë që duket se as nuk ka ndërmend t'ja kthejë të brendshmet produksionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035562038421631
array(1) { ["section"]=> string(100) "dakota-e-50-shades-of-grey-pranon-se-ka-vjedhur-te-brendshmet-s-pranon-t-ja-ktheje-produksionit-6927" }