Dalin emrat e 8 viktimave në Selenicë, dy fëmijë 6 dhe 17 vjeç. Ridvan Zykaj vrau familjarët dhe të afërmit e tij

Publikuar tek: aktualitet, më 19:08 10-08-2018 Dalin emrat e 8 viktimave në Selenicë, dy fëmijë 6 dhe 17 vjeç. Ridvan Zykaj vrau familjarët dhe të afërmit e tij

Janë bërë publik emrat e viktimave të masakrës në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.

8 viktimat janë pjesëtarë të dy familjeve të fisit Zykaj. Ata u vranë me armë zjarri kallashnikov nga 24-veçari Ridvan Zykaj, i afërmi i tyre.

Emrat e viktimave janë: Azem Zykaj, Sara Zykaj, Denis Zykaj, Ferie Zykaj, Aferdita Zykaj, Besim Zykaj, Ledion Zykaj 6 vjeç dhe Vasilika Zykaj 17 vjeçe.

Autori është i armatosur dhe i rrezikshëm. Forca të shumta policie janë vënë në kërkim të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dalin pamjet e para nga vendi i maskarës në Vlorë (FOTO)
Ngjarja e rëndë në Vlorë, zbulohen detaje nga e kaluara e autorit »
Article Logic
Execution time: 0.022626876831055
array(1) { ["section"]=> string(118) "dalin-emrat-e-8-viktimave-ne-selenice-dy-femije-6-dhe-17-vjec-ridvan-zykaj-vrau-familjaret-dhe-te-afermit-e-tij-130743" }