Dalin formacionet zyrtare, surpriza dhe rikthime të bujshme, Italia e gjitha në sulm

Publikuar tek: sport, më 18:50 09-10-2017 Dalin formacionet zyrtare, surpriza dhe rikthime të bujshme, Italia e gjitha në sulm

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Italisë për përballjen e “Loro Boriçit” mbrëmjen e sotme.

Trajneri i kombëtares "kuq e zi", Panuçi ka rikthyer në formacionin titullar, Sadikun, Mavrajn, Agollin dhe Migjen Bashën.

Ndërsa “axurrët” kanë hedhur në fushë një formacion shumë ofensiv me 4 sulmues si Kandreva, Immobile, Insigne, dhe Éder.

Të dy trajnerët si Ventura ashtu dhe Panuçi kanë deklaruar se do të hyjnë në fushë për të marrë maksimumin nga kjo përballje. 

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhurata e presidentit të Federatës Italiane të Futbollit që la “me gisht në gojë” Ramën: Gjithsesi do e pranoj
Dalin formacionet, Kosova hidhet në sulm përballë Islandës »
Article Logic
Execution time: 0.032947063446045
array(1) { ["section"]=> string(88) "dalin-formacionet-zyrtare-surpriza-dhe-rikthime-te-bujshme-italia-e-gjitha-ne-sulm-95295" }