Dalin fotot, 100 mijë dollarë u hodhën nga një i ftuar në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto ekskluzive)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 11-09-2016 Dalin fotot, 100 mijë dollarë u hodhën nga një i ftuar në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto ekskluzive)

Dasma e djalit të Ylli Ndroqit, Redonit me Marjanën, ishte prrallore dhe një prej dasmave më luksoze në trojet shqiptare, që shumëkush e ëndërron.

Përveç dekorit të mrekullueshëm, koreografia deri në detaje nga Geraldina Sposa dhe pranisë së 530 të ftuarve, mes tyre Vip-a të shumtë, në dasëm duket se është vendosur vedosur edhe një rekord i ri.

Gjithçka ka dalë mjaft bukur organizuar nga Geraldina Sposa, por çuditërisht, edhe pse është pronar i një televizioni videon ia besoi kompanisë weddingline tashmë ndër kompanitë më të specializuara në Shqipëri jo vetëm për evente të tilla por edhe për evente më të mëdha.

Scredfg5g55ghjjhot_1.jpg

Një i ftuar nga Kosova ka sjellë në dasëm tabakanë me plot 100,000 dollarë. “I keni për muajin e mjaltit”, mësohet se ka thënë i ftuari nga Kosova teksa ka marrë nga tabakaja dhe ka hedhur në pistë plot 100 mijë dollarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015136003494263
array(1) { ["section"]=> string(110) "dalin-fotot-100-mije-dollare-u-hodhen-nga-nje-i-ftuar-ne-dasmen-e-djalit-te-ylli-ndroqit-foto-ekskluzive-52619" }