Dalin FOTOT e papublikuara, nuk do ta besoni si kanë qenë Besi dhe Xhensila para se të njiheshin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:43 22-05-2019 Dalin FOTOT e papublikuara, nuk do ta besoni si kanë qenë Besi dhe Xhensila para se të njiheshin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të pëlqyera të mediave rozë.

Ata adhurohen nga fansat për thjeshtësinë që i karakterizon, ndërsa kemi parë që janë shumë të suksesshëm edhe në karrierë.

Mirëpo pak minuta më parë Besi ka publikuar një dy foto në Instagram, një të tijën dhe një të Xhensilës.

Aktori ka zbuluar për herë të parë se si dukeshin ata të dy kur ishin fëmijë dhe ende nuk ishin njohur me njëri-tjetrin.

‘Pak para se te njiheshim me njeri tjetrin Xhensila Myrtezaj’, shkruan Besi krahas fotove, ku të dy duken shumë të ëmbël.

dsfjh.png

bee-680x365_c.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074050426483154
array(1) { ["section"]=> string(102) "dalin-fotot-e-papublikuara-nuk-do-ta-besoni-si-kane-qene-besi-dhe-xhensila-para-se-te-njiheshin-165295" }