Dalin në treg qukat fallso, a do ti përdornit? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 08-12-2016 Dalin në treg qukat fallso, a do ti përdornit? (Foto)

Ju mund të keni parë flokë fallso, qerpikë, vetulla, por risia më e fundit do tiu habisë të gjithëve.

Quka fallso, ky është trendi më i ri i këtij viti.

Tashmë nuk keni përse të qëndroni në diell për të patur quka, ju mund t'i blina ato. Ky trend i ri po bën bujë dhe është pasqyruar në të gjitha mediat botërore shkruan ‘Daily Mail’.

 quka1.jpgquka2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034631967544556
array(1) { ["section"]=> string(55) "dalin-ne-treg-qukat-fallso-a-do-ti-perdornit-foto-62041" }