Dalin pamjet e para nga vendi i maskarës në Vlorë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:05 10-08-2018 Dalin pamjet e para nga vendi i maskarës në Vlorë (FOTO) Nga vendngjarja

Ridvan Zykaj është i riu i cili mesditën e sotme ka hapur zjarr ndaj familjarëve të tij duke lënë 8 të vdekur.

Ndërsa kanë dalë dhe pamjet e para nga vendi i ngjarjes, ku shihen autoambulanca dhe disa banorë të zonës të cilët janë të tronditur nga ngjarja, e cila cilësohet si më e rënda në dy dekadat e fundit në Shqipëri.

Sipas informacioneve, Zykaj ka qenë në shtëpinë e gjyshes së tij, aty ndodhej edhe xhaxhai me nuset. Në këtë moment autori ka nxjerrë armën dhe i ka qëlluar një nga një duke i lënë të vdekur në vend.

Më pas 24-vjeçari ka shkuar në shtëpinë e xhaxhait tjetër ku ka qëlluar për vdekje atë, nusen dhe fëmijët e tij.

Gjithashtu, Policia ka njofton gjithë qytetarët të bëjnë kujdes pasi autori është shumë i rrezikshëm, si dhe ka vënë në dispozicion numrin e telefonit 069 41 10 242, për cilindo që përballet ose ka informacione për autorin.

39001848_462296260918834_6067181951788253184_n.jpg38817952_645514839164898_5002832203357356032_n.jpg38814372_1061841727328183_3333466900318388224_n.jpg38874482_1585727468219490_3531161178346618880_n.jpg38872875_1920987027963076_1187352629626273792_n.jpg38935476_2230430357192940_2574429695307153408_n.jpg38891234_199934337547751_5854734839055384576_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018761873245239
array(1) { ["section"]=> string(61) "dalin-pamjet-e-para-nga-vendi-i-maskares-ne-vlore-foto-130742" }