Dalin pamjet nga ajri, ja sa njerëz kishte sot gjatë ceremonisë së inagurimit të sheshit “Skënderbej”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:33 11-06-2017 Dalin pamjet nga ajri, ja sa njerëz kishte sot gjatë ceremonisë së inagurimit të sheshit “Skënderbej”

Gjatë hapjes së sheshit “Skënderbej” ishin të shumtë personalitetet e larta shtetrore dhe politike të vendit që morën pjesë dhe në koncertin e mbajtur me këtë rast.

Por përveç tyre kërshërinë për të parë qëndrën e re të kryeqytetit e patën edhe qytetarë të thjeshtë të cilët u mblodhën aty gjatë hapjes. Numrat që flasin për pjesëmarrjen janë kontravers sa në një burim në një tjetër.

Parashutisti i njohur Alket Islami ka publikuar dhe disa foto nga ajri për të pasur një ide më të qartë për numrin e pjesëmarrësve në këtë ceremoni. Duke parë fotot mund të gjykoni vetë sesa ishte numri i pjesmarrësve në ceremoninë hapse të sheshit “Skënderbej”. 

18951295_10213808088582318_2269552390913191471_n.jpg

18951340_10213808077422039_8249420256728195445_n.jpg

18952715_10213808490552367_1709792633035140859_n.jpg

18953009_10213808205345237_8141242646067492530_n.jpg

18952738_10213808136783523_5745382549315245034_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020336151123047
array(1) { ["section"]=> string(104) "dalin-pamjet-nga-ajri-ja-sa-njerez-kishte-sot-gjate-ceremonise-se-inagurimit-te-sheshit-skenderbej-82006" }