Dalin pamjet tronditëse nga rrëzimi i avionit me 71 persona në bord (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:43 11-02-2018 Dalin pamjet tronditëse nga rrëzimi i avionit me 71 persona në bord (VIDEO)

Kanë dalë pamjet e para nga vendi ku u rrëzua avioni rus me 71 persona në bord. 

Avioni ishte nisur nga aeroporti i Moskës, për në malet Urale, ku më pas është zhdukur nga radarët.

Pamjet tregojnë avionin e shkatërruar në dëborë.

Burimet e emergjencës shprehen se avioni me 71 persona në bord, është përplasur dhe shanset janë të vogla që të ketë të mbijetuar.

Ekipet e shpëtimit janë nisur në këmbë në vendngjarje, pasi është i pamundur udhëtimi me automjete. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJIKE NË RUSI/ Rrëzohet avioni me 71 persona në bord, burimet e emergjencës: S'ka shanse të ketë të mbijetuar
George Soros financon fushatën ‘Pro BE’ në Britaninë e Madhe »
Article Logic
Execution time: 0.024559020996094
array(1) { ["section"]=> string(80) "dalin-pamjet-tronditese-nga-rrezimi-i-avionit-me-71-persona-ne-bord-video-109912" }