Daniel Nikolla, shqiptari i përzgjedhur i mbi 15000 studentëve, na bën krenarë me këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:34 05-06-2016 Daniel Nikolla, shqiptari i përzgjedhur i mbi 15000 studentëve, na bën krenarë me këtë foto

Daniel Nikolla, i pari student shqiptar i zgjedhur si President i Unionit të studentëve të kolegjit ‘City and Islington’, duke përfaqësuar kështu zërin e mbi 15,000 studentëve na bën të gjithëve krenarë me këtë foto.

Danieli, i cili ndjek studimet për “Creative Media Production” në Londër ka veshur bluzën që shikoni dhe ka shkrepur këtë fotografi që më pas e ka shpërndarë për mijëra ndjekësit e tij.

“Home=shtëpi” shkruhet në bluzën që mban veshur Danieli dhe ku duket qartë dhe bukur edhe harta e Shqipërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024319171905518
array(1) { ["section"]=> string(95) "daniel-nikolla-shqiptari-i-perzgjedhur-i-mbi-15000-studenteve-na-ben-krenare-me-kete-foto-42502" }