“Darka e fundit” për Tean dhe Veselin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:34 12-09-2015 “Darka e fundit” për Tean dhe Veselin

Tea dhe Veseli do të ndahen… të paktën për disa kohë. Shkak për këtë do të bëhet angazhimi i fituesit të Big Brother në show-n Dance with me. Në foton e publikuar nga Veseli në instagram, Tea duket se është më e mërizur për të dashurin e saj, pasi do i duhet ta shoh më rrallë si pasojë e spektaklit.

Tea dhe Veseli janë çifti i vetëm që janë ende së bashku që pas përfundimit të Big Brother 8. Kujtojmë se dy çiftet e tjera, Fatjoni dhe Xhensila dhe si dhe Diedoni me Albën i kanë dhënë fund lidhjeve të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020582914352417
array(1) { ["section"]=> string(41) "darka-e-fundit-per-tean-dhe-veselin-20627" }