Darka e “lamtumirës”, ja surprizat e stafit që befasuan ish-ministrin e Ramës pak para largimit (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:32 24-03-2017 Darka e “lamtumirës”, ja surprizat e stafit që befasuan ish-ministrin e Ramës pak para largimit (FOTOT PIKANTE)

Verë, dhurata, emocione dhe surpriza befasuese…

Me këtë atmosferë është ndarë stafi i ministrisë së Çeshtjeve Vendore me Blendi Çuçin, i cili një ditë më parë u shkarkua zyrtarisht në Kuvend.

Në foto ish-ministri shfaqet kudo i rrethuar nga ekipi i tij, të cilët e kanë surprizuar atë me dhurata simbolike në shenjë mirënjohje për kohën që kanë bashkëpunuar.

“Një mbrëmje e shpenguar e organizuar nga bashkëpunëtorët e mi si shenjë e vlerësimit të punës sonë të përbashkët! Por në fakt jam unë që dua t’i them faleminderit atyre që kanë qenë aleatë në përmbushjen e sfidave çdo ditë me përkushtimin e tyre. Faleminderit të gjithë ekipit të Ministrit të Shtetit për Çështjet Vendore, Agjecisë për Zbatimin e Reformës Territoriale dhe projektit STAR për mbështetjen nga dita e parë e punës!”, shkruan ish-ministri, duke shtuar se është gati për sfida të reja.

Për tu njohur më shumë me atmosferën e “lamtumirës” së stafit me ish-ministrin Çuçi, shikoni disa nga fotot më pikante. 

 

cucc.jpg

 

cuciii.jpg

 

klea.jpg

cuci_4.jpg

 

cuci_3.jpg

cuci2.jpg

 

cuci.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020740985870361
array(1) { ["section"]=> string(112) "darka-e-lamtumires-ja-surprizat-e-stafit-qe-befasuan-ish-ministrin-e-rames-pak-para-largimit-fotot-pikante-73009" }