Dasara Karaiskaj: ‘’Bledi Manen e gjen kollaj, shkova ta pyes pse nuk e kanë vrarë akoma’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:44 10-08-2016 Dasara Karaiskaj: ‘’Bledi Manen e gjen kollaj, shkova ta pyes pse nuk e kanë vrarë akoma’’

Dasara Karaiskaj, gazetare ka menduar që emisionin e kësaj radhe ta mbajë me intervistën e gazetarit që ka trazuar shumë ujra, Bledi Manes.

Së fundmi Mane ka ndërmarrë një sërë sulmesh ndaj figurave të njohura publike dhe pikërisht Karaiskaj ka menduar ta pyesë Manen nëse ka frikë.

‘’Bledi Manen e gjen kollaj. Blendi Mane është kudo. Shkova ta pyes pse nuk e kanë vrarë akoma. E pyeta edhe a ka frikë.

Po po…. Edhe për atë muhabetin e Çanit e pyeta. Për të gjitha.’’, thotë Karaiskaj, emisioni i së cilës ''Dasara Show'' ende nuk është transmetuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12010097503662
array(1) { ["section"]=> string(90) "dasara-karaiskaj-bledi-manen-e-gjen-kollaj-shkova-ta-pyes-pse-nuk-e-kane-vrare-akoma-49338" }