Dasara Karaiskaj pozon me të shoqin, së shpejti prindër të një vajze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:15 15-03-2015 Dasara Karaiskaj pozon me të shoqin, së shpejti prindër të një vajze Moderatorja Dasara Karaiskaj dhe bashkëshorti i saj në pritje për t'u bërë prindër

Moderatorja Dasara Karaiskaj ka ndarë me ndjekësit e rrjeteve sociale një moment shumë të veçantë të jetës së saj. Karaiskaj së shpejti do të bëhet nënë e një vajze dhe duket shumë e lumtur tek pozon në krah të bashkëshortit të saj Damianos.

Moderatorja, këto foto ia ka dërguar si ekskluzivitet miqve të faqes së opinionistit Olti Curri por kjo nuk do të thotë se ne të tjerët nuk mund të bëhemi pjesë e këtij çasti lumturie në jetën e saj dhe t'i urojmë të tjera çaste si këto!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023239135742188
array(1) { ["section"]=> string(72) "dasara-karaiskaj-pozon-me-te-shoqin-se-shpejti-prinder-te-nje-vajze-5982" }