Dasara Malltezi mesazh të atit në një ditë të rëndësishme, e emocionuar i dedikon disa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:35 09-11-2016 Dasara Malltezi mesazh të atit në një ditë të rëndësishme, e emocionuar i dedikon disa fjalë

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi feston sot 44-vjetorin e lindjes.

E cilësuar si supermbesa e Berishës, Dasara ka një mesazh të ndjerë për babain e saj në këtë përvjetor. E emocionuar ajo

 “Është ditëlindja e babait tim.

Gëzuar ditëlindjen babai më të mirë në botë. Këtu është çifti më i bukur në qytet, mamaja dhe babai im.

Ju premtoj që vitin tjetër do të arrij më shumë dhe do t’iu bëj të lumtur. Gjithçka jam sot jua detyroj ty edhe mamit”, shkruan Dasara.

Ndërkohë vetë Malltezi ka publikuar një foto me bashkëshorten në të cilën shprehet se ditëlindja e tij ka përkuar në një ditë të rëndësishme për Amerikën, zgjedhjen e Presidentit, ndërkohë që uron të gjithë miqtë për urimet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18388605117798
array(1) { ["section"]=> string(97) "dasara-malltezi-mesazh-te-atit-ne-nje-dite-te-rendesishme-e-emocionuar-i-dedikon-disa-fjale-58985" }