Dasara Malltezi në versionin ‘’Bidai’’: I solla picat, ndonjë porosi?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 26-12-2015 Dasara Malltezi në versionin ‘’Bidai’’: I solla picat, ndonjë porosi?

Dasara Malltezi, vajza e Argitës dhe mbesa e Sali Berishës ‘’i vdes’’ Selfie-t në ashensor. Këtë herë ka zbritur për të marrë porosinë e picave, por siç gjithnjë ajo mendon për detajet, kësaj here ka vendosur mbi kokë një shami.

E si gjithnjë ironike, shkruan: “Bidaai solli picat naj porosi?”

Dhe ky fenomeni ‘’Bidai’’, telenovelë në TV Klan, nuk ka lënë pa përfshirë edhe mbesën e ish-kryeministrit Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017938137054443
array(1) { ["section"]=> string(68) "dasara-malltezi-ne-versionin-bidai-i-solla-picat-ndonje-porosi-28624" }