Dasara Malltezi pranon më në fund miqësinë virtuale me të dashurën e Shkëlzenit, Arminën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:11 24-08-2015 Dasara Malltezi pranon më në fund miqësinë virtuale me të dashurën e Shkëlzenit, Arminën Njoftimi i Facebook për miqesinë e vajzave

Prej më shumë se një viti, Armina Mevlani  ka dalë publikisht në krah të të dashurit të saj Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit.

Megjithatë zërat dolën dhe u fol se familja Berisha nuk e kishte me qejf nusen e re por duket se tashmë pas kaq shumë kohësh, gjërat janë sheshuar disi.

Vetëm pak minuta më parë Dasara Malltezi, mbesa e ish kryeministrit dhe njëkohësisht vajza e Argita Malltezit ka pranuar miqësinë virtuale të Armina Mevlanit, e cila, parimisht për Dasarën është nusja e dajës.

Facebook, njofton se tashmë të dyja vajzat janë bërë “friends”. Po a do të jetë kështu edhe në jetën reale? Mbetet për t’u parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 40 vite martesë, Ilva Tare sjell fotot nga festa e dashurisë së prindërve
40 Euro për të dëgjuar e parë Anastacian në “Qemal Stafa” »
Article Logic
Execution time: 0.018141031265259
array(1) { ["section"]=> string(93) "dasara-malltezi-pranon-me-ne-fund-miqesine-virtuale-me-te-dashuren-e-shkelzenit-arminen-19067" }