Dasëm bardheblu/ Tifozë dhe lojtarë bashkë, shikoni si festojnë

Publikuar tek: sport, më 10:01 07-08-2016 Dasëm bardheblu/ Tifozë dhe lojtarë bashkë, shikoni si festojnë

Atmosferë poztive në këtë fundjavë te Tirana.

Një dasëm ka ndezur të gjithë ambientin bardheblu, ku shihen qartë tifozët më të zjarrtë dhe lojtarët e Tiranës që ndodhen në këtë ceremoni.

Një tifoz i Tiranës martohet, ndërsa shihet që në dasmën e tij janë ftuar lojtarët kryesorë të skuadrës bardheblu, gjithashtu dhe disa tifozë të zjarrtë.

 

bardhe_e_blu4.jpgbardhe_e_blu3.jpgbardhe_e_blu2.jpgbardhe_e_blu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto tronditëse nga “Rio 2016”, gjimnasti francez thyen këmbën gjatë garës
Klodiana Shala: Rama, përgjegjës për gjendjen e mjeruar të sportit shqiptar në Lojërat Olimpike »
Article Logic
Execution time: 0.020749807357788
array(1) { ["section"]=> string(67) "dasem-bardheblu-tifoze-dhe-lojtare-bashke-shikoni-si-festojne-49012" }