Dashnor Diko “hap arkivat”, si dukej ai, Inis Gjoni dhe Rudina Magjistari vite më parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 07-02-2016 Dashnor Diko “hap arkivat”, si dukej ai, Inis Gjoni dhe Rudina Magjistari vite më parë Inis Gjoni, Dashnor Diko, Rudina Magjistari

Ndonëse prej vitesh larg skenës, këngëtari Dashnor Diko ka tërhequr shpesh herë vëmendjen e mediave me fotot e publikuara në rrjetet sociale.

Diko ka publikuar jo shpesh foto me kolegë të ndryshëm vite më parë, kur ata me zërin e tyre mbanin gjallë festivalet dhe spektatorët me këngë që vazhdojnë të mbeten hite sot e kësaj dite dhe dëgjohen nga breza që në ato kohë kanë qenë farë të vegjël ose nuk kshin lindur ende.

Këngëtarët Dashnor Diko, Elton Deda, Inis Gjoni dhe moderatorja Rudina Magjistari shfaqen në këto foto të shkrepura vite më parë që Diko ka vendosur t’i rikthejë edhe njëherë në vëmendje.

3-7.jpg

*Elton Deda dhe Dashnor Diko

2-7.jpg

*Inis Gjoni dhe Dashnor Diko

4-6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019717931747437
array(1) { ["section"]=> string(88) "dashnor-diko-hap-arkivat-si-dukej-ai-inis-gjoni-dhe-rudina-magjistari-vite-me-pare-31987" }