Dashuri 360 gradë në familjen Gjebrea. Joni feston ditëlindjen, e uron Arditi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 18-05-2016 Dashuri 360 gradë në familjen Gjebrea. Joni feston ditëlindjen, e uron Arditi

“Kur dashuria rrethon 360 gradë”. Ky është përshkrimi që ka bërë moderatori i njohur Ardit Gjebrea mbi këtë foto.

Është e gjithë familja Gjebrea: Arditi, Anila, Joni dhe Ana. Sot trashëgimtari i familjes së bukur, Jon Gjebrea feston ditëlindjen e tij.

I ati, Arditi ka zgjedhur pikërisht këtë foto për t’i uruar “Gëzuar ditëlindjen” Jonit që tashmë i është bërë një shok i pandarë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020473957061768
array(1) { ["section"]=> string(81) "dashuri-360-grade-ne-familjen-gjebrea-joni-feston-ditelindjen-e-uron-arditi-40798" }