Dashuri me shikim të parë për Mariza Ikonomin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 25-04-2016 Dashuri me shikim të parë për Mariza Ikonomin Mariza Ikonomi

Edhe ne menduam se bëhej fjalë për “Princin e Kaltër” por jo, këngëtarja Mariza Ikonomi i referohet tufës së deleve që shikoni në foto.

Mariza ka shkuar në fshat dhe duket se po shijon gjithçka që ofron natyra. Mes barit të jeshiltë dhe tufës së deleve, këngëtarja shkruan “Dashuri me shikim të parë”.

Eh, njëra dashuri s’i ngjan tjetrës por e rëndësishme është që këngëtarja ndjehet mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025343894958496
array(1) { ["section"]=> string(51) "dashuri-me-shikim-te-pare-per-mariza-ikonomin-38631" }