Dashuri të papërmbajtshme dhe në det, skenat e nxehta të dy personazheve publike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:06 16-08-2016 Dashuri të papërmbajtshme dhe në det, skenat e nxehta të dy personazheve publike

Dashurinë e tyre e kanë shfaqur si të papërmbajtshme dy personazhet shumë të dashur dhe të njohur botërisht.

Modelja Rhia Sugden dhe i dashuri i saj  Oliver Mellor, po kalojnë disa ditë pushimi në Turqi.

Ky i fundi nuk është përmbajtu dot afër të dashurës së tij seksi duke u bërë pjesë e disa skenave të nxehta brenda në ujë.

cifti_4.pngcifti_5.pngcidti_2.png

cifti_6.pngcifti_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018776893615723
array(1) { ["section"]=> string(85) "dashuri-te-papermbajtshme-dhe-ne-det-skenat-e-nxehta-te-dy-personazheve-publike-49860" }