“Dashuria është feja ime”, Marina dhe Geti takojnë një person të veçantë në Xhamajkë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:48 01-10-2017 “Dashuria është feja ime”, Marina dhe Geti takojnë një person të veçantë në Xhamajkë (FOTO)

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë pak javë më parë.

Më pas ata u nisën për në muaj mjalti në shtetin e Xhamajkës së bashku me motrën e Marinës Luana Vjollcën dhe partnerin e saj Krenar Çoçaj.

Ndonëse nuk kanë qenë shumë aktivë në rrjetet sociale çifti herë pas here ka postuar foto të muajit të ëmbël pas martesës.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram Getoari shfaqet së bashku me një person tepër të veçantë në pamje të parë.

Ai quhet Maji dhe është instruktor Joga dhe artist i muzikës Reggae.

“Vëllai im Maji më tha ‘ Dashuria është feja ime”, shkruan Getoari poshtë fotos me instruktorin teksa fotoja mendohet se është shkrepur nga Marina.

Mesa duket reperi është duke marrë disa këshilla dhe udhëzime të rëndësishme nga ky person i cili po i mëson shumë gjëra në lidhje me Jogën dhe jo vetëm.

42877-640-0-59d0b419104c9.png42876-640-0-59d0b40a1af1a.png

 

42877-640-0-59d0b419104c9_copy.png

42874-640-0-59d0b40a19763.png

42878-640-0-59d0b447203ff_1.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Largimi nga “Dance With Me”, rrëfehet Linda Rei: Nuk më mbuluan shpenzimet edhe ujin e bleja nga xhepi im
Befason fituesi i “X Factor”: Këngëtarja shqiptare më bëri të varur nga seksi »
Article Logic
Execution time: 0.0243821144104
array(1) { ["section"]=> string(92) "dashuria-eshte-feja-ime-marina-dhe-geti-takojne-nje-person-te-vecante-ne-xhamajke-foto-94335" }