Dashuria nuk njeh moshë, Tom Jones romancë me ish-gruan e Elvis Presleyt (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:27 09-02-2017 Dashuria nuk njeh moshë, Tom Jones romancë me ish-gruan e Elvis Presleyt (Foto)

Këngëtari, Tom Jones ka nisur njëromancë me ish-gruan e Elvis Presleyt, Priscillan.

76-vjeçari nga Uellsi ka filluar të dalë me aktoren 71-vjeçare, 1 vit pasi gruaja e tij Linda, vdiq nga kanceri.

“Me Priscillan njihemi prej shumë vitesh. Ajo është një grua e bukur dhe ne jemi duke shijuar netët kur dalim bashkë”, tha këngëtari i pyetur mbi këtë romancë. 

“Ka një shkëndije mes tyre, por ata duket se janë duke i marrë gjërat ngadalë. Megjithëse janë në ditët e para, duket se ata po e shijojnë këtë romancë” tha një burim pranë tyre. 

jon.jpgjon1.jpgjon2.jpgjon3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022876977920532
array(1) { ["section"]=> string(82) "dashuria-nuk-njeh-moshe-tom-jones-romance-me-ish-gruan-e-elvis-presleyt-foto-68222" }