‘’Dashuria shemb mure dhe ndërton ura’’, një ditë para Shën Valentinit personazhi i njohur shqiptar e thotë fjalën e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:51 13-02-2016 ‘’Dashuria shemb mure dhe ndërton ura’’, një ditë para Shën Valentinit personazhi i njohur shqiptar e thotë fjalën e saj

‘’Dashuria shemb mure dhe ndërton ura’’, është pikërisht kjo shprehja me të cilën është zgjuar sot një nga personazhet e njohura shqiptare, këngëtarja Irma Libohova.

Një ditë para Shën Valentinit personazhi i njohur shqiptar e thotë fjalën e saj. Kjo është fjala e një njeriu që ka plot 33 vjet që ka gjetur dashurinë e jetës së saj, me të cilin edhe është martuar.

Libohova është martuar me aktorin Besnik Kaso.

irmalibohovadashuria

 

irmalibohovabesnikkaso

Irma Libohova me bashkëshortin

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03236198425293
array(1) { ["section"]=> string(121) "dashuria-shemb-mure-dhe-nderton-ura-nje-dite-para-shen-valentinit-personazhi-i-njohur-shqiptar-e-thote-fjalen-e-saj-32456" }