Dasma e rëndësishme bashkon në një tavolinë familjen e presidentit Meta me kryeministrin e Kosovës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 11-11-2017 Dasma e rëndësishme bashkon në një tavolinë familjen e presidentit Meta me kryeministrin e Kosovës (FOTO)

Presidenti Ilir Meta bashkë me gruan e tij Monika Kryemadhi dhe vajzën e tij të vogël mbrëmjen e sotme ndodhet në Kosovë për të marrë pjesë në një dasëm.

Në tavolinën e dasmës Meta është shfaqur bashkë më kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Çifti presidencial udhëtoi në Prishtinë në një dasmë të miqve të tyre, ku të ftuar janë edhe kryeministri Haradinaj me bashkëshorten.

Fotot e publikuara nga kryetarja LSI, Monika Kryemadhi tregojnë atmosferën në këtë dasëm ku Meta dhe Haradinaj shfaqen shumë të gëzuar me pjesëmarrjen e tyre në këtë event.

Më poshtë postimi i Monika Kryemadhit: 

Screenshot_30.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta merr Monikën bashkë me vajzën e vogël dhe shkojnë në Kosovë për një arsye të veçantë (FOTO)
Monika Kryemadhi në krye të LSI, cila është këshilla që i jep Ilir Meta: Bëhu më pak agresive »
Article Logic
Execution time: 0.024002075195312
array(1) { ["section"]=> string(109) "dasma-e-rendesishme-bashkon-ne-nje-tavoline-familjen-e-presidentit-meta-me-kryeministrin-e-kosoves-foto-99218" }