Dasma nuk paska mbaruar me kaq, këngëtari i nxjerr 'sekretin' Alban Skënderajt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:05 27-05-2019 Dasma nuk paska mbaruar me kaq, këngëtari i nxjerr 'sekretin' Alban Skënderajt

Ditën e djeshme çifti i njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizuan të gjithë fansat me disa foto nga dasma e tyre përrallore në Maldive.

Përmes një postimi u shprehën të lumtur që më në fund kurorëzuan dashurin e tyre 12 vjeçare në datën 7 maj.

Ata ndanë foto nga ceremonia dhe rrjeti u pushtua nga urimet të pafundme dedikuar të dyve.

 'Urime! Kur do e djegim?', e ka pyetur këngëtari Renis Gjoka me komentin e tij.

 ‘Shumë shpejt’ i është përgjigjur Albani duke lënë të kuptohet se festa nuk ka mbaruar. Së shpejti ata do të realizojnë një dasmë në Shqipëri.

5cebcd6f73a00as1 (1).jpg

5cebcd77d6155renisi.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040889024734497
array(1) { ["section"]=> string(82) "dasma-nuk-paska-mbaruar-me-kaq-kengetari-i-nxjerr-sekretin-alban-skenderajt-165877" }