Dasma që bëri bujë sot në Tiranë, dhëndri merr nusen me helikopter dhe dhjetra makina luksoze

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:49 24-07-2016

Dasma është padyshim një nga momentet më të bukura të jetës së njeriut dhe një i ri nga Sauku i Tiranës e bëri të paharrueshme këtë ceremoni teksa zgjodhi ta merrte nusen me helikopter.

Olsi është i riu që është martuar sot dhe dasma e tij ka bërë bujë në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Nga pamjet vihet re që përveç helikopterit janë në rrjesht edhe dhjetra makina luksoze dhe e gjithë kjo nuk ka kaluar pa u vënë re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023850917816162
array(1) { ["section"]=> string(98) "dasma-qe-beri-buje-sot-ne-tirane-dhendri-merr-nusen-me-helikopter-dhe-dhjetra-makina-luksoze-47600" }