Dasmë bardheblu, zv/kapiteni i Tiranës zbulon super-makinën luksoze të dhëndërisë

Publikuar tek: sport, më 22:15 16-10-2016 Dasmë bardheblu, zv/kapiteni i Tiranës zbulon super-makinën luksoze të dhëndërisë

Ka nisur ceremonia e dasmës së zëvendës kapitenit të Tiranës Gentjan Muça, e cila do të kulmojë me djegien e shamisë së beqarisë, ndërsa detajet e para nga dasma kanë nisur të dalin.

Zbulohet makina e dhëndërisë, me të cilën Gentjan Muça ka shoqëruar bashkëshorten e ardhshme, Agin.

Ajo është tip 'Maserati' dhe kushton qindra mijëra euro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036777019500732
array(1) { ["section"]=> string(86) "dasme-bardheblu-zv-kapiteni-i-tiranes-zbulon-super-makinen-luksoze-te-dhenderise-56399" }