Dasmë në horizont, ja çifti i famshëm shqiptar që MARTOHET së shpejti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 12-07-2018 Dasmë në horizont, ja çifti i famshëm shqiptar që MARTOHET së shpejti Blero dhe Afrona

Ata janë ndër çiftet më të përfolur në botën e shoëbizit, e sidmos për jetën e tyre private.

Bëhet fjalë për kënëgarin Blero, dhe bukuroshen Afrona Dika. Jo pak herë janë bërë kryetema e mediave rozë për shkak të ndarjes dhe ribashkimeve të shpeshta, por tani çifti e paska ndarë mendjen, pasi kanë vendosur të martohen.

Lajmin e ka dhënë për ndjekësit Afrona në Instagram, e cila i është përgjigjur pyetjes së një fansi se kur ka ndërmend të martohet me Bleron. “Në 2019”-, është shprehur bukuroshja.

-640-0-5b476580ba3f3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Refuzoi ofertën E MAJME të Top Channel, Blendi Flet për herë të parë: Ishte TUNDIM i madh... (Tregon ARSYEN e vërtetë)
'Ja pse e quajtëm AJKA', Bes Kallaku publikon FOTO dhe i shkruan vajzës së sapolindur: Di ninulla vetëm për skiftera... (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.020408868789673
array(1) { ["section"]=> string(75) "dasme-ne-horizont-ja-cifti-i-famshem-shqiptar-qe-martohet-se-shpejti-127681" }