Dasmë private në një ishull, Agnesa Vuthaj martohet në fshehtësi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 06-12-2018 Dasmë private në një ishull, Agnesa Vuthaj martohet në fshehtësi

Ajo është ndër femrat më të pëlqyera dhe më të ndjekura.

Bëhet fjalë për modelen Agnesa Vuthaj, e cila gjithmonë ka preferuar ta mbajë sa më larg medias jetën private.

Për ditën e sotme në një intervistë për 'Prive' ka zbuluar se dasmën do ta bëjë në ishull.

Agnesa ka treguar se do të jetë një dasmë private vetëm me njerëzit e afërm të familjes dhe me miqtë.

"Dasma e ëndrrave për mua është në ishull me njerëzit më të afërt të familjes time dhe me miqtë që dua fort", është shprehur Agnesa

fgf.jpg

hjk.jpg

iuyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'
Nuk ndalen surprizat në Kënga Magjike, Ardit Gjebreas i bashkohen 4 prezantuese të tjera »
Article Logic
Execution time: 0.0041859149932861
array(1) { ["section"]=> string(70) "dasme-private-ne-nje-ishull-agnesa-vuthaj-martohet-ne-fshehtesi-144188" }