Dasmorët emocionohen, dhe sjellin foton e veçantë, me dhëndrrin e nusen pozojnë me duart shqiponjë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 14-08-2016 Dasmorët emocionohen, dhe sjellin foton e veçantë, me dhëndrrin e nusen pozojnë me duart shqiponjë

Një foto nga një dasëm në Ferizaj në Kosovë, ka emocionuar gjithkënd që i ka dhënë “like” në rrjetet sociale.

Kështu, edhe pse çdo dasëm ka specifikat e veta, dasmorët këtë herë, duke vendosur në qendër të fotos dhëndrrin dhe nusen, kanë bërë duart shqiponjë dhe kanë pozuar përpara aparatit. Eventi ka ndodhur në restorant “Eleganti” dhe atmosfera ka qenë e paharrueshme.

Të gjithë kanë bërë shqiponjën me duar duke dhënë emocione të pafundme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028563976287842
array(1) { ["section"]=> string(102) "dasmoret-emocionohen-dhe-sjellin-foton-e-vecante-me-dhendrrin-e-nusen-pozojne-me-duart-shqiponje-49729" }